Автоматичні двері с захистом від іонізуючого випромінення: виготовлення, продаж, монтаж і сервісне обслуговування

Дверь HDS CLEAN – это ваш первый барьер в здравоохранении, и теперь она предлагается в версии, защищающей от рентгеновских лучей, чтобы обеспечить достаточную защиту от рентгеновских лучей в рентгенологических кабинетах (больницах, клиниках, стоматологических кабинетах, лабораториях, научно-исследовательских институтах и т.д.).

В радиологических кабинетах, где защита людей от радиации является жизненно важной задачей, системы дверей должны быть оснащены средствами безопасности, которые предотвращают распространение радиации.

Переваги автоматичних дверей

  • Зручність: Однією з найбільших переваг автоматичних дверей є їх зручність. Вони дозволяють відвідувачам користуватись віходною групою будівлі без необхідності відкривати двері вручну. Це особливо важливо при постійному потоку людей, для людей з обмеженими можливостями та при перенесенні вантажів для торгівельних точок.

  • Енергозбереження: Автоматичні двері допомагають зменшити втрату енергії, тому що вони відкриваються тільки тоді, коли це необхідно. Це дозволяє зберігати тепло в приміщенні в зимовий період та охолоджувати його влітку, що може значно знизити рівень споживання енергії та витрати на опалення та кондиціонування повітря. Зарахунок скляної конструкції, такі двері пропускають значно більше світла всередену приміщення.

  • Естетичний вигляд: Автоматичні двері можуть виглядати більш сучасно та елегантно порівняно зі звичайними дверима. Вони можуть мати різноманітний дизайн, забезпечуючи затишний та привабливий вигляд вхідних груп будівель, особливо якщо вони виконані зі скла або металу.

Є питання, потрібна консультація фахівця?

Введіть контакти для зв’язку нижче, наш менеджер передзвонить та відповість на всі питання