Ми є офіційним дистрибьютором міжнародної компанії Portalp в Україні. Французька компанія Portalp була заснована в 1962 році, штаб-квартира розташована в місті Домон поблизу Парижа, а у Фонтені розташован міжнародний центр дослідження, розробки та виробництво. На сьогоднішний день Portalp представлений у понад 35 країнах світу.

Portalp вже 60 років проектує, розробляє та виробляє системи автоматичного відкривання. Як провідний французький виробник автоматичних дверей, Portalp вже більше 15 років виходить за її межі.

Зараз мережа продажів охоплює багато країн Європи, Близького Сходу, Азії, Північної та Латинської Америки. Усюди досвідчені люди готові проконсультувати вас і забезпечити встановлення, технічне обслуговування та післяпродажне обслуговування ваших систем автоматичного відкривання з постійною турботою про якість.

У Франції 26 агентств перетинають територію, демонструючи покликання Portalp надавати місцеві послуги. Його регіональна структура організована для реагування на комерційні та технічні проблеми, щоб забезпечити компанії та користувачів нашим обладнанням, досвідом та ноу-хау, у нових роботах, ремонті та післяпродажному обслуговуванні.

Зараз доступний цілий асортимент автоматичних дверей, які відповідають потребам комфорту, безпеки, доступності та теплоізоляції. Наш широкий асортимент моделей пропонує ідеальне рішення для всіх секторів будівництва: роздрібної торгівлі, магазинів, готелів, промисловості, третинних установ, лікарень, будинків престарілих, аеропортів, вокзалів тощо.

Перетворити ідею в проект, змусити її розвиватися, адаптувати до середовища – це наша робота. Від вивчення ваших проектів до обслуговування ваших установок, наш досвід на службі вашого розвитку.

Компанія Portalp представляє продукцію французької компанії Portalp International на ринку автоматичних розсувних дверей України. Понад 15 років фахівці нашої компанії допомагають вирішувати завдання щодо реалізації різних проектів у сфері виробництва, встановлення та сервісу автоматичних дверей. Наразі значні зусилля нашої компанії спрямовані на розширення партнерських зв’язків у всій Україні. Перевірена часом якість, надійність та бездоганний дизайн автоматичних дверей Portalp заслуговує на гідне місце на ринку автоматичних дверних систем України.

Наявність широкого спектру комплектуючих, профільних систем та автоматики на складі дозволяє компанії Portalp в найкоротші терміни виготовляти автоматичні двері: від простих розсувних і розстібних одностулкових дверей до складних чотирьох стулчастих дверей з системою «антипаніка», телескопічних розсувних дверей та герметичних дверей для медичних . Дотримання своїх зобов’язань перед клієнтами є головною перевагою, яка робить Portalp великим гравцем на ринку автоматичних дверей. Контролюючи проект від креслення до реалізації, Portalp залучає всі свої ресурси, які гарантують високу якість та професіоналізм.