Сервіс та ремонт автоматичних дверей

Portalp відрізняється від інших компаній рівнем доступності, швидкістю реагування та прозорістю цін.
Наша компанія пропонує сервісні послуги з обслуговування автоматичних дверних систем як власного виробництва так і від інших виробників.

Ми пропонуємо сервісне обслуговування автоматичних дверей, щоб забезпечити надійну та безперебійну роботу вашого обладнання. Наші досвідчені техніки можуть здійснювати як періодичний огляд і профілактичне обслуговування для запобігання можливим поломкам. Ми також надаємо послуги зі швидкого ремонту в разі аварій та несправностей, щоб забезпечити максимальну продуктивність вашого бізнесу. Зверніться до нас, щоб дізнатися більше про наші послуги з обслуговування автоматичних дверей.

Регулярний огляд і технічне обслуговування дверей і систем фіксації забезпечує ідеальну та безпечну роботу автоматичної дверної системи. Якщо дотримуватись встановлених виробником інтервалів технічного обслуговування та своєчасно замінювати зношені частини, це значно збільшує термін служби вашої системи входу чи проходу. Крім того, таким чином зазвичай можна запобігти дорогому виходу з ладу автоматичної дверної системи.

Наші спеціалісти проведуть випробування та технічне обслуговування автоматичної дверної системи відповідно до стандартів.

Навіть якщо система дверей регулярно обслуговується, можуть знадобитися додаткові заходи з технічного обслуговування або ремонту. У разі дефекту або несправності ми завжди намагаємося відремонтувати вашу автоматичну дверну систему надійно та якомога швидше. Оскільки проблеми чи навіть збої, особливо автоматичних дверей, не тільки порушують безперебійну роботу. У гіршому випадку вони можуть навіть становити загрозу безпеці. Ми не підведемо вас і подбаємо про те, щоб один із наших досвідчених техніків обслуговування приїхав до вас у найкоротші терміни для виконання ремонту.

Проконсультувавшись з нашими фахівцями, ви зможете отримати детальну інформацію про різні можливості та переваги автоматичних дверей, а також обрати найбільш підходящий для вас варіант. Наші фахівці з радістю відповідатимуть на ваші запитання та дадуть рекомендації щодо вибору автоматичних дверей та їх подальшому сервісному обслуговуванню.

На нашому складі є всі необхідні запасні частини, а також деталі, що зношуються, для автоматичних дверей і стопорних систем. Широкий асортимент продукції дозволяє швидко реагувати за будь-якої поломки автоматичних дверей у наших клієнтів.
Звертатися до наших менеджерів для вирішення будь-якої технічної проблеми. Якщо вам також потрібна допомога з ремонтом або обслуговуванням автоматичної дверної системи, наші фахівці у вашому розпорядженні.

Є питання, потрібна консультація фахівця?

Введіть контакти для зв’язку нижче, наш менеджер передзвонить та відповість на всі питання