Автоматичні карусельні двері: виготовлення, продаж, монтаж і сервісне обслуговування

Отримайте найбільш енергоефективні вхідні рішення для свого бізнесу. Карусельні двері невибагливі в обслуговуванні, доступні кожному та допомагають зменшити витрати на опалення.

Зручні та безпечні поворотні двері від Portalp. Автоматичні карусельні, або як їх ще називають револьверні двері є ідеальним рішенням для енергоефективності, зручності та безпеки. Наші конструкції забезпечують безперебійний рух відвідувачів на вхід та вихів. Незалежно від потреб входу, ви зможете створити свій власний індивідуальний образ.

З поворотними дверима ви можете заощадити витрати на опаленні для вашої будівлі. Карусельні двері завжди відкриті, завжди закриті, надають постійний доступ для відвідувачів та захищають від негоди. Вже доведено енергоефективність карусельних дверей як взимку коли доводиться витрачатись на опалення так і влітку коли в приміщенні працюють системи кондиціонування.

Вони мають більше переваг щодо безпеки, ніж традиційні ручні двері. Співробітники служби безпеки можуть контролювати натовп, коли це необхідно, сповільнюючи швидкість поворотних дверей. Обертові двері – це довговічні вхідні рішення, які не потребують обслуговування.

Переваги автоматичних дверей

  • Зручність: Однією з найбільших переваг автоматичних дверей є їх зручність. Вони дозволяють відвідувачам користуватись віходною групою будівлі без необхідності відкривати двері вручну. Це особливо важливо при постійному потоку людей, для людей з обмеженими можливостями та при перенесенні вантажів для торгівельних точок.

  • Енергозбереження: Автоматичні двері допомагають зменшити втрату енергії, тому що вони відкриваються тільки тоді, коли це необхідно. Це дозволяє зберігати тепло в приміщенні в зимовий період та охолоджувати його влітку, що може значно знизити рівень споживання енергії та витрати на опалення та кондиціонування повітря. Зарахунок скляної конструкції, такі двері пропускають значно більше світла всередену приміщення.

  • Естетичний вигляд: Автоматичні двері можуть виглядати більш сучасно та елегантно порівняно зі звичайними дверима. Вони можуть мати різноманітний дизайн, забезпечуючи затишний та привабливий вигляд вхідних груп будівель, особливо якщо вони виконані зі скла або металу.

Є питання, потрібна консультація фахівця?

Введіть контакти для зв’язку нижче, наш менеджер передзвонить та відповість на всі питання