Автоматичні двері для торгівельних центрів: виготовлення, продаж, монтаж і сервісне обслуговування

Торгівельні центри – це місця, де щодня перебувають тисячі відвідувачів. Важливо забезпечити їм зручний та безпечний доступ до приміщення. Цього можна досягти за допомогою автоматичних дверей.

Автоматичні двері для торгівельних центрів – це сучасний і зручний спосіб управління доступом до торгових площ. За допомогою цього рішення можна забезпечити комфорт і безпеку для відвідувачів.

При правильному підборі встановлені на вході дверні конструкції відображають статусність закладу, а також суттєво підвищують пропускну здатність. Автоматичні двері для торгових центрів дозволяють розділити простір, а також виступають як помітний елемент реклами, завдяки якому можна залучити більше покупців. Доступна вартість конструкцій із електроприводом дозволяє купити автоматичні двері для встановлення на будь-яких комерційних об’єктах.

Встановлення вхідної автоматичної групи є доцільним у таких випадках:

  • підтримка чи створення позитивного іміджу закладу;
  • гарантія безпеки та зручності переміщення покупців з візками та пакетами по торговому залу;
  • зменшення втрати тепла в холодну пору, створення комфортного клімату влітку.

Центральні дверні конструкції у великих ТЦ та моллах представлені такими різновидами:

  • револьверні – популярні рішення, що складаються з алюмінієвого профілю та загартованого скла;
  • телескопічні – наявність приводу дозволяє розширити невеликий простір дверного отвору;
  • цільноскляні – безрамні конструкції.

Найбільшою популярністю користуються розсувні конструкції. Додатково такі рішення можуть оснащуватися функцією «антипаніка», що забезпечує високу безпеку та пропускну здатність.

Автоматичні розсувні двері для торгового центру мінімізують взаємодію людини з ними при проході. Встановлені датчики спрацьовують на наближення об’єкта, відкриваючи стулки дверей. Фотоелементи гарантують безпеку експлуатації – двері не зачиняться, доки у проході знаходяться люди.

Переваги автоматичних дверей

  • Зручність: Однією з найбільших переваг автоматичних дверей є їх зручність. Вони дозволяють відвідувачам користуватись віходною групою будівлі без необхідності відкривати двері вручну. Це особливо важливо при постійному потоку людей, для людей з обмеженими можливостями та при перенесенні вантажів для торгівельних точок.

  • Енергозбереження: Автоматичні двері допомагають зменшити втрату енергії, тому що вони відкриваються тільки тоді, коли це необхідно. Це дозволяє зберігати тепло в приміщенні в зимовий період та охолоджувати його влітку, що може значно знизити рівень споживання енергії та витрати на опалення та кондиціонування повітря. Зарахунок скляної конструкції, такі двері пропускають значно більше світла всередену приміщення.

  • Естетичний вигляд: Автоматичні двері можуть виглядати більш сучасно та елегантно порівняно зі звичайними дверима. Вони можуть мати різноманітний дизайн, забезпечуючи затишний та привабливий вигляд вхідних груп будівель, особливо якщо вони виконані зі скла або металу.

Є питання, потрібна консультація фахівця?

Введіть контакти для зв’язку нижче, наш менеджер передзвонить та відповість на всі питання