Телескопічні двері: виготовлення, продаж, монтаж і сервісне обслуговування

Якщо у вас обмежений простір для відкривання, але ви бажаєте забезпечити більши місця для доступу у приміщення, ніж розсувні двері з двома роздільними частинами, системи телескопічних розсувних дверей надають цю можливість. Телескопічна дверна система є найкращим вибором для обмеженого простору та важких дверей.

Телескопічні двері складаються зі стулок, які ковзають одна перед одною, щоб під час відкривання розміщуватися у зменшеному розрядному просторі. Таким чином, ці телескопічні двері ідеально підходять для дуже розділених приміщень з невеликим простором за стулками.

Нове покоління телескопічних дверей PORTALP RS пропонує вам безпрецедентну комбінацію технологій, призначених для полегшення керування вашими щоденними входами.

Компактний і високопродуктивний, він приховує під своєю кришкою універсальний імпульсний джерело живлення, високопродуктивну безщіточну моторизацію, комунікаційні шини за технологією CAN, що полегшує підключення та забезпечує постійний зв’язок з усіма периферійними пристроями. Багато пристроїв забезпечують надійну та безпечну роботу (радари виявлення, завіси безпеки тощо).

Тепер підключені двері пропонують нові функції: просте керування зі смартфона, створення віртуальних ключів для користувачів, налаштування малих/великих отворів, керування допоміжним електрообладнанням, візуалізація стану дверей тощо.

Бажаєте створити та змінити розмір прийому на свій образ? Наші торгові та технічні відділи готові вивчити ваш проект.

Переваги автоматичних дверей

  • Зручність: Однією з найбільших переваг автоматичних дверей є їх зручність. Вони дозволяють відвідувачам користуватись віходною групою будівлі без необхідності відкривати двері вручну. Це особливо важливо при постійному потоку людей, для людей з обмеженими можливостями та при перенесенні вантажів для торгівельних точок.

  • Енергозбереження: Автоматичні двері допомагають зменшити втрату енергії, тому що вони відкриваються тільки тоді, коли це необхідно. Це дозволяє зберігати тепло в приміщенні в зимовий період та охолоджувати його влітку, що може значно знизити рівень споживання енергії та витрати на опалення та кондиціонування повітря. Зарахунок скляної конструкції, такі двері пропускають значно більше світла всередену приміщення.

  • Естетичний вигляд: Автоматичні двері можуть виглядати більш сучасно та елегантно порівняно зі звичайними дверима. Вони можуть мати різноманітний дизайн, забезпечуючи затишний та привабливий вигляд вхідних груп будівель, особливо якщо вони виконані зі скла або металу.

Є питання, потрібна консультація фахівця?

Введіть контакти для зв’язку нижче, наш менеджер передзвонить та відповість на всі питання