Автоматичні двері з терморозривом: виготовлення, продаж, монтаж і сервісне обслуговування

Diva Ecoenergy – це перші лінійні розсувні автоматичні двері з терморозривом, які вийшли на ринок.

Автоматичні двері з терморозривом від Portalp поєднують в собі технічні характеристики та дизайн, щоб покращити енергоефективність приміщень як взимку, так і влітку.

Терморозрив це технологія розриву “мосту холоду”, із застосуванням термо вставок у конструкцію автоматичних дверей, матеріалу з низькою теплопровідністю, щоб відокремити зовнішню холодну частину конструкції, від внутрішньої теплої. З його допомогою частина двері теплі всередині і не промерзають, коли холодно.
Терморозрив вирішує такі проблеми як намерзання на коробці і полотні в холодні пори року, це в свою чергу не дає розвиватися грибку.
Дані двері бажано застосовувати у приміщеннях, де немає холодного тамбуру та тепло з холодом зустрічаються на вхідних дверях.

Терморозрив виконує свою функцію за умови правильної та грамотної влаштованої вхідної групи. Вентильоване приміщення, розташування радіаторів або теплої підлоги, підтримка вологості в допустимих нормах, а також правильне встановлення дверей.

Переваги автоматичних дверей

  • Зручність: Однією з найбільших переваг автоматичних дверей є їх зручність. Вони дозволяють відвідувачам користуватись віходною групою будівлі без необхідності відкривати двері вручну. Це особливо важливо при постійному потоку людей, для людей з обмеженими можливостями та при перенесенні вантажів для торгівельних точок.

  • Енергозбереження: Автоматичні двері допомагають зменшити втрату енергії, тому що вони відкриваються тільки тоді, коли це необхідно. Це дозволяє зберігати тепло в приміщенні в зимовий період та охолоджувати його влітку, що може значно знизити рівень споживання енергії та витрати на опалення та кондиціонування повітря. Зарахунок скляної конструкції, такі двері пропускають значно більше світла всередену приміщення.

  • Естетичний вигляд: Автоматичні двері можуть виглядати більш сучасно та елегантно порівняно зі звичайними дверима. Вони можуть мати різноманітний дизайн, забезпечуючи затишний та привабливий вигляд вхідних груп будівель, особливо якщо вони виконані зі скла або металу.

Є питання, потрібна консультація фахівця?

Введіть контакти для зв’язку нижче, наш менеджер передзвонить та відповість на всі питання